Exekutorský úřad dokáže pomoct dlužníkům i věřitelům

on

Peníze hrají v životě každého z nás nesmírně důležitou roli. Čas od času se stane, že jich máme minimum, anebo naopak příliš. Oba dva extrémy s sebou mohou přinést poměrně nepříjemné momenty. Mnohem horší bývá většinou absence peněz, která člověka nutí k uzavření půjček, jež mohou vše ještě zhoršit. Pokud naopak někomu peníze půjčíte, očekáváte, že vám je ve stanoveném termínu vrátí. Co ale, když se tak nestane? V obou případech můžete využít specialisty. My si v následujících řádcích představíme služby exekutorského úřadu Ostrava, který se na zmiňované situace zaměřuje.

Jak dostat peníze z dlužníků?

Vlastními silami se vám to s největší pravděpodobností nepodaří. Jestliže se ale obrátíte na exekutorský úřad, vaše šance rapidně vzrostou. Bylo by mylné si myslet, že se stará pouze o exekuce majetku. Disponuje mnoha metodami, díky nimž je schopen dostat z dlužníků potřebnou hotovost. Vy jako věřitel už s dlužníkem nebudete muset vůbec jednat a finanční prostředky dostanete nazpět.

I velké finanční problémy jsou zpravidla řešitelné

Situace, kdy se člověk dostane do finanční tísně, není nijak výjimečná. Dostat se z těchto problémů je velmi složité. Bohužel často dlužníci přichází s řešením spočívajícím v neustálé realizaci menších půjček. Dluh se zkrátka vytlouká dalším a následuje moment, kdy už není možné splácet. V souvislosti s tím se často hovoří o osobním bankrotu. Jak jej vyhlásit a co vše je k němu zapotřebí? Přesně to exekutor Ostrava ví a o veškeré legislativní kroky se do detailu postará. Pomůže i s dobrovolnou exekucí a dalšími úkony. Ač má spousta lidí z exekutorského úřadu jako takového strach, vy se této instituce bát nemusíte. Exekutorský úřad Ostrava nabízí pestré portfolio služeb, a to po celé ČR jak soukromým osobám, tak i menším podnikatelům a větším společnostem.

Napsat komentář