Chcete zachovat kočce sedm životů? Pořiďte jí kočičí strom

on

Škrabadlo na doma pro kočky neboli kočičí strom je unikátní multifunkční hračka pro kočky, na které se nejen dostatečně vydovádí, odpočine, oškrábe si drápky, ale zároveň si pravidelným pohybem a skákáním zachová svou vitalitu. Nejenže jí zůstane mladistvý, hubený vzhled, ale ještě si jako každý živý tvor pohybem uchová dlouhověkost, a tedy i svých pověstných sedm životů. Pořízením škrabadla prodloužíte zároveň životnost svého nábytku, koberců, záclon a cenných předmětů v bytě.

Škrabací strom je dostatečnou náhradou za stromy skutečné

Některé kočky domácí si skutečně libují v bytovém prostředí. Nemají toulavé nohy, nepotřebují se pohybovat venku, vystačí si v bytě. Majitelé kočiček, kteří bydlí ve vyšších patrech domu či paneláku, se oprávněně obávají o své miláčky. Pokud jim chtějí dopřát radost z pohybu tak, jako kdyby žili v přírodě, škrabací strom je vynikající náhražkou skutečné dřeviny. Robustní sisal je materiál, kterým je strom opleten. Pro potěchu i jako útočiště slouží kočičí domeček, jenž u některých variant může být dokonce na stromě dvakrát. Jestliže s vámi byt obývá více než jedna kočka, můžete jim pořídit kombinovanou verzi, kde se budou moci bez rozpaků schovat a užívat si zaslouženého klidu, siesty i času na hygienu.

Škrabadla pro kočky zábavnou formou šelmy motivují k pohybu i škrábání na určených místech

Obáváte se – a mnohdy právem – o svůj nábytek, s nákupem škrabadla pro kočky neotálejte. Nečekejte na moment, kdy si váš mazlík zvykne škrábat o koberce a lítat po záclonách, vybavte svůj interiér škrabadlem ideálně ještě před příchodem kočičího obyvatele do vašeho příbytku. Kočka je nadmíru inteligentní tvor, jenž si na strom zvykne stejně rychle, jako se naučí vykonávat potřebu na svůj pravidelně čištěný záchůdek.

Napsat komentář