Solární sprcha je skvělý doplněk k bazénu i na zahradu

on

Za pár týdnu je tu již léto v plném proudu, a to znamená především trávení volných dnů venku na zahradě. A právě v těchto chvílích každý přemýšlí, jak se co nejsnáze osvěžit. Možná máte štěstí a vlastníte zapuštěný nebo nadzemní bazén, v tom případě máte o ochlazení v létě postaráno. V případě, že však bazén nemáte, je pro vás skvělým řešením solární sprcha, která vás v horkých letních dnech příjemně osvěží.

Solární sprchy

Solární sprchy jsou v současné době velmi oblíbeným doplňkem na zahrady s bazénem i bez něj. V případě, že bazén na zahradě máte, je sprcha vhodná především k zajištění nutné hygieny před vstupem do bazénu. Tím eliminujete znečišťování vody v bazénu vaším potem, a díky tomu následně ušetříte i za přípravky k čištění vody a bazénovou chemii. Solární sprchu však oceníte i v případě, že bazén nemáte. Není nic lepšího, než se po práci na zahrádce pořádně ochladit. V situaci, kdy máte chatku v některé ze zahrádkářských kolonií, může být zahradní solární sprcha často také jediný možný prostředek pro dodržování hygieny, pokud v chatce trávíte delší čas.

Tyto sprchy nemají žádné provozní náklady. Jediné co pro solární sprchu musíte udělat, je najít pro ni místo, kam co možná nejvíce a nejdéle po celý den dopadají sluneční paprsky. Pak už je stačí napustit studenou vodu do zásobníku a čekat, až se voda ohřeje. Do zásobníku se podle zvoleného modelu vejde až 40 litrů vody.

Albixon

Pokud by se i vám hodila na zahradu solární sprcha, určitě se podívejte na internetové stránky www.albixon.cz. Zde najdete širokou nabídku solárních sprch v různých barvách a provedení. Můžete si tak vybrat sprchu, která se bude hodit přesně pro vaši potřebu. Pokud si však sami nevíte rady, můžete se obrátit na odborníky z firmy Albixon a.s., kteří vám s výběrem ochotně pomohou.

Napsat komentář