Pánské prádlo i pro ženy? Celebrity v tom mají jasno

Máte ve svém blízkém okolí ženy, které s oblibou nosí pánské spodní prádlo? Pravděpodobně ano, protože jde o rychle se rozmáhající trend, a to nejen v zámoří, ale také u nás. Rozhodně byste se na ně neměla dívat skrz prsty, protože za jejich konáním není žádná úchylka – a i kdyby, žijeme přeci v jednadvacátém století. Pravým důvodem je fakt, že pánské spodní prádlo je v mnoha ohledech lepší než dámské.

Proč byste měla pánské prádlo vyzkoušet i vy?

Ženy si sice mohou vybírat z bohaté nabídky spodního prádla, ale ta jim zřejmě nestačí. A když něco není určeno pro ně, tím více je daný módní kousek láká. Pánské spodní prádlo vám dodá sebevědomí a budete se v něm prostě cítit sexy. Ostatně nebudete sama, stejně na vás bude pohlížet i partner – podle všeho totiž muže pohled na dámy v jejich prádle vzrušuje ještě více než smyslná krajka.

Dalším důvodem je kvalitní provedení a maximální komfort. Není tajemstvím, že sortiment pánského prádla je o poznání pohodlnější – střihy jsou doslova dovedené k dokonalosti. V praxi to znamená, že vás nic nebude tlačit či řezat. Budete se moct svobodně hýbat, což se v případě některých ryze dámských střihů dost dobře nedá.

Značkám vévodí Calvin Klein

Zdá se, že pánové mají v oblasti spodního prádla docela vkus. Tedy alespoň ti, kteří preferují značku Calvin Klein. Podle všeho je o boxerky s logem CK nebývalý zájem a tak nějak logicky k nim tíhnou také ženy. K základním prvkům patří pružný gumový pás s logem – ten drží prádlo tam, kde má být, netlačí, a navrch mu propůjčuje charakteristický design. K dostání jsou také stylové dámské boxerky.

Které celebrity rády nosí pánské prádlo?

Je jich víc než dost. Jmenovitě nedají na pánské spodky dopustit herečka Renée Zellweger, zpěvačka Beyoncé, ale také česká modelka a někdejší Miss Jana Doležalová. Seznam je samozřejmě mnohem delší, stačí „zagooglovat“.

Napsat komentář