Zpříjemněte si poslední letní dny tantra masáží

Tantra masáž patří do kategorie erotických masáží a jako taková používá masážních technik pro erotické účely. Smyslný rituál, jehož cílem je rozproudění sexuální energie, rozhodně stojí za vyzkoušení. 

Rádi byste objevili sebe i svého partnera? Tantra masáže jsou ideálním způsobem, jak toho docílit. Věřte, že oba budete odcházet s nezapomenutelným zážitkem. Ty totiž erotické masáže doprovázejí. Jde jen o to odhodit stud, zábrany, uvolnit se, popřípadě zavřít oči a nechat se unášet nadpozemskými pocity.

Smyslné doteky pro navození atmosféry

Základem jsou jemné, ale smyslné doteky, jimiž masáž začíná. Následně masírovaný bez oděvu ulehne na lůžko a může začít samotná masáž. Na řadu pak přicházejí různé formy doteků a hlazení, ať již rukou či různými hebkými předměty, které uvnitř masírovaného probudí sexuální energii.

Jemné doteky pohlavních orgánů

Poslední část masáže spočívá v jemných dotecích pohlavních orgánů, které jsou mnohdy doprovázeny, jak říkají ti, co tantra masáž vyzkoušeli, prožitky silnějšími, než je orgasmus. A dodávají, že tantra masáž se těžko popisuje, je třeba ji zkrátka zažít.

Erotické masáže pro muže i ženy

Tantra masáže a jiné erotické masáže má ve svém portfoliu například pražský salon Secret massage, jenž má ve svém portfoliu erotické masáže nejen pro muže. Není důvod, proč by se slastným pocitům měli oddávat jen muži. Naopak. Dopřát si je bez zábran mohou i ženy.

Nabídka erotických masáží

Klasické erotické masáže, masáže tělo na tělo (známé pod názvem nuru masáže) nebo třeba VIP masáže. Z nabídky salonu si určitě vybere každý. Krásné profesionální masérky jsou připraveny splnit každé vaše přání a navodit u vás ty pravé euforické pocity. Jejich služby ale v žádném případě nezaměňujte se službami sexuálními.

Napsat komentář