Zářivě k dětské bezpečnosti

Pohyb dětí nelze vždy dostatečně předvídat. V zápalu hry nedokáží udržet ostražitost a během pár vteřin mohou být ve velkém ohrožení. Potencionální nebezpečí nehrozí jen od automobilů, ale i od cyklistů. Myslete na jejich budoucnost a pořiďte jim reflexní vestu, se kterou je žádné auto nepřehlédne. Vesty jsou pro naše malé ratolesti lákavé, jelikož na sobě mají roztomilé potisky. Děti je nosí rády a cítí se v nich dobře. Vyberou si malé slečny i kluci rošťáci.

banner-maly-detske-vesty

U dětí jsou pohodlí a design hlavními přednostmi

S vědomím, že je třeba chránit děti v každém věku, jsou k dispozici různé velikosti reflexních vest. Jejich rozměry jsou dány výškou a šířkou. Komfortu si mohou užívat batolata, předškoláci i školáci. Velký výběr zaručí, že se budou cítit pohodlně, a to bez omezení pohybu, což je pro malé uživatele prvořadé. Reflexní vesty od Altima.cz jsou vyráběny kreativně, aby přilákaly dětskou pozornost a jejich nošení pro ně bylo zajímavé a zábavné. Z tohoto důvodu jsou v nabídce i různobarevné variace.

Cenová dostupnost

Zabezpečení dětské bezpečnosti není v tomto případě finančně náročné. Cena těchto ochranných pomůcek se pohybuje již od 75 Kč, což je zanedbatelná částka dostupná pro všechny. Vzhledem ke skutečnosti, že vesty mohou být použity na stávající oblečení dítěte, je bezpečnost zaručena bez dalších nákladných investic.

Zajímavá nabídka pro kolektivy

Jak všichni víme, bezpečnost dětí je značně ohrožena, pohybují-li se ve větším kolektivu. Nelze předpokládat, že i přes maximální kvalifikaci a zkušenost pedagogů bude vždy zvládnuta jejich všetečnost a touha poznávat svět. Z těchto důvodů je nabízena množstevní sleva při nákupu pro školní a předškolní zařízení. Stejná reflexní vesta od Altima.cz může pomoci i jako identifikační symbol. Veškerá školní opatření by měla být směřována k předcházení nehod, což lepší viditelnost dětí zabezpečí.

Napsat komentář