Silonky ve spreji

on

young-woman-1521382_1280

Klasické silonky by neměly chybět v šatníku žádné ženy. Silonky jsou nejen šikovným pomocníkem, ale také nepostradatelným módním doplňkem. A není divu, že i móda dává zelenou novým trendům. Co byste například řekli silonkám ve spreji?

Silonky, které neroztrhnete

Nebaví vám nosit silonky, které jsou nepohodlné, škrtí a ještě k tomu se trhají? Vyzkoušejte silonky ve spreji. Ano, silonky, které vydrží celý den a zaručeně je neroztrhnete.

Oproti klasickým silonkám se výborně hodí do bot s otevřenou špičkou, kde nepřekážejí a naopak dají vyniknout vaší pedikúře a nalakovaným nehtům. Efekt těchto silonek ve spreji vás určitě mile překvapí. Nohy získají sexy svůdný vzhled. Silonky obsahují částečky hedvábí, UV filtr a jsou obohaceny o zvláčňující a zpevňující složky (extrakt ze zeleného čaje, kofeinu), které zlepší prokrvení pokožky.

Silonky pohodlně zakryjí metličky (rozšířené žilky) na nohou, nebo menší modřiny. Pokožka přitom volně dýchá a nedochází k ucpání pórů. Silonky se nestírají se a nevadí jim dokonce ani déšť.

Kde silonky seženete?

Jsou k dostání v několika různých odstínech, podle barvy vaší pokožky si pak můžete vybrat od těch světlejších až po ty bronzové. Silonky ve spreji se prodávají ve specializovaných prodejnách se spodním prádlem, nebo obuví (např. Baťa), anebo je seženete na internetu ve vybraných e-shopech.

Cena se pohybuje od 500 Kč – 800 Kč v závislosti na značce (Nyce Legs, AirStocking, …) Možná namítnete, že oproti běžným silonkám jsou silonky ve spreji drahou záležitostí, ale jeden sprej vám vydrží přibližně na 20 až 25 použití.

 

Jednoduché použití

Před nástřikem je potřeba mít dokonale oholené nohy. Nechcete přeci, aby vám nevzhledné chloupky pokazily celkový dojem. Aplikace je jednoduchá a zvládne ji opravdu každý. Sprej před použitím důkladně protřepejte, zajistíte tak rovnoměrné smíchání všech obsažených složek.

Sprej nastříkejte přibližně 20 cm od pokožky a poté jej dlaněmi důkladně rozetřete a nechte zaschnout. S kvalitním přípravkem se nemusíte bát, že silonky budou nestejnoměrné, tedy jejich zbarvení, podobně jako je tomu někdy u použití samoopalovacích přípravků.

Silonky ráno nastříkáte a večer sundáte, respektive umyjete. K jejich odstranění stačí mýdlo a voda.

Silonky ve spreji propůjčí vašim nohám krásný sametový nádech a vy se zamilujete, jak je jejich nošení pohodlné!

Napsat komentář