Pomozte svému muži překonat potíže v posteli

on

Cítíte, že už to v posteli nefunguje tak jako dříve? Obviňujete sama sebe a připadáte si málo atraktivní? Kámen úrazu je možná zakopaný někde úplně jinde, rozhodně nehledejte potíže jen u sebe.

S poklesem sexuální výkonnosti se s přibývajícím věkem setkává každý muž. A přestože se jedná o zcela běžný problém, pánové se za něj stydí a neradi se s ním svěřují. Mají dokonce strach o tom mluvit se svou vlastní partnerkou, takže pokud máte pocit, že váš muž nedosahuje erekce tak snadno jako dřív, na nic nečekejte a vezměte situaci do svých rukou.

Zkuste navodit správnou atmosféru

Přichystejte atmosféru, kterou jste spolu už dlouho nezažili. Pořiďte si pěkné spodní prádlo, nebo rovnou korzet, případně se spolu podívejte na nějaký film, který vás oba navnadí. A nebojte se mluvit. Řekněte mu, jak velkou na něj máte chuť, a popište, co byste si přála dělat.

Buďte trpělivá

Jestliže výše uvedená rada nezabere, nevěšte hlavu. Není totiž pravda, že muži myslí neustále jen na sex a nejradši by ho provozovali 24 hodin denně. Možná na to prostě jen nemá náladu, trápí ho něco v práci, není mu dobře apod. Vydržte, třeba to za týden, dva či měsíc přejde.

Pořiďte mu pomocníka

Když budou problémy trvat dlouho, nejspíš dojdete do stádia, kdy muž nebude mít na sex chuť vůbec, protože si bude pokaždé připadat, že zase zklamal. Chcete-li mu vrátit ztracené sebevědomí, pořiďte mu pomocníka.

Stačí spolknout jednu pilulku a všechno bude jako zamlada. Na trhu je spousta přípravků, nemusíte kupovat rovnou drahou Viagru. Svůj úkol hravě odvede například Kamagra obsahující úplně stejnou účinnou látku jako zmiňovaná Viagra. Hlavně se snažte celou záležitost správně podat, aby si to muž nevyložil, že ho podceňujete.

Pošlete ho k lékaři

Budou-li potíže přetrvávat, nenechávejte řešení náhodě a přemluvte ho, ať si zajde k lékaři. Nemusí mu rovnou vyprávět o svém intimním problému, někdy k odhalení příčiny postačí běžné vyšetření u praktického doktora. Erektilní dysfunkce mohou být ukazatelem na jinou chorobu (např. diabetes), a to by běžná prohlídka odhalila.

Napsat komentář