Dermální výplně

Vrásky jsou věčným nepřítelem žen i mužů. Jak se vlastně vrásky tvoří? Vráska je záhyb v kůži, který vzniká stahováním pokožky. Vrásky se tvoří v hlubší vrstvě pleti, tato vrstva je složena z kolagenu, který dodává pleti pevnost. Příčin vzniku vrásek je hned několik. Nejčastěji však ke strukturálním změnám dochází důsledkem fyzického stárnutí. Otázkou však zůstává, jak můžeme proti vráskám bojovat. Jedním z účinných řešení, které dokáže vrásky vyhladit, jsou dermální výplně .

juve-nl-ltoblcmbd-MFhZKA3d6z

Omlazení díky dermálním výplním

Co si představit pod pojmem dermální výplň? Dermální výplň, často také nazývána jako filler, je gelovitá látka na bázi kyseliny hyaluronové. Pro viditelný výsledek, vyhlazení vrásek a výrazné omlazení obličeje stačí drobné množství této výplně.

6156-lip-augmentation-juvederm-ultra-xc-QMzjZxqrb2

Vyhlazení vrásek i tvarování nosu

Dermální výplň dokáže vyrovnat veškeré prohlubně v pokožce, včetně hlubokých vrásek a rýh, přináší řešení pro nevzhledné kruhy pod očima. Dermální výplně jsou vhodným řešením i pro doplnění objemu rtů, vypnutí kontur obličeje a dekoltu, nebo například k omlazení kůže na rukou a úpravě jizev po úrazech a po akné. Velké popularitě se těší také neinvazivní tvarování rtů či nosu. Díky dermální výplni je možné tvarování provádět ambulantně bez následné rekonvalescence.

rty03-aBBHkoZbtS

Zázrak jménem kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová, neboli hyaluronan, je látka, která je stejně jako kolagen tělu vlastní, a je součástí kožní vrstvy. Zhruba po 25. roce života dochází k úbytku tvorby kyseliny hyaluronové, což vede ke stárnutí kůže a k tvorbě vrásek. V současné době je hyaluronan jednou z nejoblíbenějších látek, která se díky svým účinkům používá pro vyhlazení vrásek. Omlazující účinky kyseliny hyaluronové jsou spojeny s její schopností vázat vodu v kůži. Následkem toho dochází v místě aplikace ke zvětšení tkáně, což má za výsledek nadzvednutí kůže, zvýšení pevnosti pokožky a vyhlazení viditelných vrásek. Nejúčinněji působí právě ve střední vrstvě kůže, která se nazývá dermis, právě zde se vrásky tvoří.

Jak zákrok probíhá?

Aplikace dermálních výplní patří mezi miniinvazivní ošetření, jež je prováděno v lokální anestezii. Aplikace je bezbolestná. Klinika Mediestetik používá pouze výplňové materiály prémiových značek jako je Juvederm. Aplikace výplně kyselinou hyaluronovou netrvá déle než hodinu a nevyžaduje rekonvalescenci ani speciální režim. Výsledný efekt, který je velmi přirozený, je patrný již po prvním ošetření a v rámci několika týdnů se zesiluje. Efekt dermální výplně dokáže vydržet 8 až 12 měsíců, v závislosti na metabolismu organismu.

Díky pokroku v oblasti krásy se nemusíte s vráskami smiřovat. Vaše pleť může být opět mladistvá a bez vrásek během pouhé hodiny. Objednejte se na naši kliniku Mediestetik a svěřte se do rukou odborníkům.

TIP: pokud se nechcete uchylovat hned k razantním zákrokům, nechte si předepsat od svého lékaře přípravek Isotretinoin Belupo®, který je určen primárně proti boji s akné, ale je stále častěji doporučován kosmetickými salóny i na boj s vráskami

One Comment Add yours

  1. Katarína napsal:

    Bojím sa všetkých invazívnych aj neivazívnych zákrokov a preto sa snažím telu dávať zložky, ktoré potrebuje. Na rozžiarenú pleť používám Kustovnici čínskou a veľmi mi zaberá. Najviac mi chutí z tejto stránky himalyo.cz, preto doporučujem, keby niekto chcel vyskúšať absolutne prírodnú cestu.

Napsat komentář