Chcete podnikat? Automyčka je zajímavý business!

Vlastníte, nebo si dlouhodobě pronajímáte nevyužitý pozemek? Přemýšlíte, že od nového roku byste rádi začali podnikat, ale nějak nemůžete přijít na to, v jakém oboru by se vám mohlo dařit? Sháníte směr podnikání, do kterého byste nemuseli investovat desítky miliónů, které by se vám nikdy nevrátily? Máme pro vás bezva řešení.

Co takhle samoobslužná automyčka? V České republice jich zatím moc není, a proč nebýt mezi prvními provozovateli? Bezkontaktní myčka umyje automobil mnohem efektivněji než automatická myčka, bez nevzhledných škrábanců, ke kterým v automatických myčkách mnohdy dochází. Nemusíte se tedy jako provozovatel myčky bát reklamací z důvodu poškození automobilů vašich zákazníků.

Jak na to?

Stát se provozovatelem nebo majitelem bezkontaktní automyčky není tak složité, jak by se na první pohled mohlo zdát. Navštivte webové stránky http://bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/, kde se o provozování myček dozvíte spoustu důležitých informací. Seznámíte se například s potřebnými dokumenty a povoleními, které budete na provozování myčky potřebovat.

Projekt BKF je geniální v tom, že vám se všemi náležitostmi velmi ochotně poradí. Dokonce i přípravné stavební práce pro automyčku budete vy jako investor moci zařídit na základě předpřipraveného projektu. Produkt BKF automyčka je navržen pro menší až středně velké obce, je jej možné koncipovat i jako doplňkový modul k vaší čerpací stanici a budete tak moci svým zákazníkům nabízet další službu, kterou rád využije každý majitel automobilu.

Provozování bezkontaktní myčky je tak podnikání s jistotou. Mít v dnešní době někoho, kdo vám při budování vašeho nového businessu poradí a bude krýt záda, je nebývale lákavá nabídka, co říkáte?

Napsat komentář